پخش مستربچ رطوبت گیر با بهترین قیمت

در دنیای امروز که رقابت بین تولیدکنندگان پلاستیک بالا می باشد و هر تولیدکننده تلاش می کند تا محصولات خود را به بهترین صورت به مشتری معرفی کند راهکارهایی پیشنهاد می شود. یکی از این راهکارها استفاده از مستربچ رطوبت گیر می باشد. مستربچ یک ماده ای است که با ترکیب شدن با پلیمر پلاستیک، خواص نهایی و رنگ محصول را ایجاد می کند. پخش مستربچ رطوبت گیر با بهترین قیمت توسط همکاران ما در سراسر کشورمان انجام می گیرد.پخش مستربچ رطوبت گیر با بهترین قیمت

استانداردهای لازم در تولید مستربچ باکیفیت

استانداردهای لازم در تولید مستربچ باکیفیت مستربچ از ترکیب مواد خاصی حاصل می شود‌ برای تولید بهترین مستربچ از استانداردهایی پیروی می شود. مراحل تولید آن شامل موارد زیر می باشد که عبارتند از:

  • فرمولاسیون: فرمولاسیون یعنی اینکه تولید این محصول بر طبق فرمول خاصی انجام می شود و مواد و ترکیبات گوناگونی در تولید استفاده می شود که باید توزین و اندازه گیری دقیق هر یک از محصولات به خوبی انجام شود.
  • خوراک دهی: در این مرحله باید میزان خوراک اصلی با خروجی دستگاه مشخص شود. خوراک اصلی آن پیگمنت و رزین می باشند و باید به طور دقیق به سایر مواد اضافه شوند.
  • اختلاط: در این مرحله با ترکیب رنگ دانه و پلیمر سبب ذوب مواد در دمای بالا می شوند و گرانول تولید می کنند. دستگاه هایی همچون مخلوط کن های داخلی، ماشین های تک مارپیچ و اکسترودر دو مارپیچ برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند. برای اختلاط آنها، مواد در اکسترودر ریخته شده و بعد از اینکه به خوبی ترکیب شدند از بخش خروجی به صورت گرانول خارج می شوند. این فرایند نیز بر طبق مراحلی صورت می گیرد. ابتدا رنگ دانه خیس شده و با پلیمر پایه ترکیب می شود سپس پلیمر پایه با مواد لازم دیگر مخلوط شده و پس از مرحله ذوب شدن، همه مواد به خوبی با هم ترکیب می شوند به گونه ای که از کلوخه شدن مواد جلوگیری شده و به صورت گرانول در می آیند. برای اختلاط کردن مواد اولیه از دو روش پیش اختلاط و تسهیم خوراک کمک گرفته می شود.
  • الک کردن: مرحله اخر تولید مستربچ، الک کردن است که به وسیله آن دانه های خیلی ریز و یا خیلی درشت از مواد جدا می‌شوند و به این ترتیب مواد یک دستی حاصل می شود که دقت در این مرحله سبب می شود مستربچ باکیفیت تری تولید شود.

معرفی بهترین مستربچ برای صادرات

معرفی بهترین مستربچ برای صادرات مستربچ، ماده ای پرکاربرد در صنایع پتروشیمی به شمار می آید و با آن به مواد پلاستیکی را به رنگ های مختلف در می آورند و کیفیت محصولات پلاستیکی را افزایش می دهند. اما مستربچ ها در انواع مختلفی تولید می شوند کیفیت بالای آنها سبب شده است که در کشورهای دیگر نیز مشتریان فراوانی جذب شوند. انواع مستربچ ها عبارتند از:

  • مستربچ رنگی: این مستربچ ها برای تولید قطعات پلاستیکی رنگی استفاده می شود. مستربچ های رنگی شامل پیگمنت های معدنی و آلی بوده و به عنوان عاملی برای پخش کردن بهتر پیگمنت ها کاربرد دارند همچنین سبب پایداری بیشتر پیگمنت ها می شوند. یکی دیگر از اجزای مستربچ رنگی، پایه پلیمری می باشد که به وسیله آن، پیگمنت ها به صورت یکدست و به بهترین حالت شکل داده می شوند.
  • مستربچ افزودنی: این مستربچ ها هم انواع مختلفی دارند و برای اینکه در محصول مورد نظر، خواص فیزیکی و شیمیایی ایجاد کند از آنها استفاده می شود. چند نوع از انواع مختلف آنها شامل مستربچ لیز کننده، مستربچ براق کننده، مستربچ ضد مه و… می باشند.
  • مستربچ پرکننده: استفاده از این مستربچ که به مستربچ کربنات کلسیم نیز معروف است نیز سبب بالا بردن خواص مستربچ شده و در کاهش قیمت آن بسیار موثر می باشد.

خرید عمده مستربچ رطوبت گیر از مطمئن ترین فروشنده

 خرید عمده مستربچ رطوبت گیر از مطمئن ترین فروشنده اگر شما به مستربچ رطوبت گیر نیازمندید و یا اینکه کار شما به نوعی به این محصول مربوط می شود در فروشگاه مرکزی ما امکان خرید عمده مستربچ رطوبت گیر از مطمئن ترین فروشنده وجود دارد. شما می توانید برای خرید انواع مستربچ کربی و پارس در حجم عمده و قیمت مناسب به صورت مراجعه حضوری اقدام کنید.

برای افرادی که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری فراهم نیست نیز فروشگاه اینترنتی تاسیس کردیم و با قرار دادن نمونه های موردنظر در سایت، امکانی فراهم کردیم که مشتریان بتوانند با مشاهده محصولات ما و مطالعه مشخصات کامل آن به سفارش محصول بپردازند و بعد از سفارش آنلاین آن، منتظر بمانند تا همکاران ما این محصول را به دست آنها برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما