قیمت مستربچ تیتان عمده ای در نمایندگی های معتبر

مستربچ تیتان یکی از انواع مختلف مستربچ های موجود در بازار به رنگ سفید می باشد. در این مستربچ از دی اکسید تیتانیوم استفاده شده است که پوشش دهی، رنگ دهی و کیفیت بالایی را به محصول نهایی می دهد. در تولید مستربچ تیتان از فلزات سنگین مثل جیوه، آرسنیک و سرب استفاده نشده است و بهترین گزینه برای تولید ظروف مواد غذایی می باشد. استفاده از مستربچ تیتان رنگ روشن و شفاف خوبی به محصول می دهد همچنین مقاومت خوبی در برابر حرارت و اشعه ماورا بنفش خورشید ایجاد می کند. از این مستربچ در تولید لوازم خانه و آشپزخانه، ظروف بسته بندی، قطعات تزریقی و … استفاده می شود. برای تهیه مستربچ تیتان با نازلترین قیمت و به صورت عمده آن را از نمایندگی های معتبر با کیفیت تضمین شده خریداری کنید.

قیمت مستربچ تیتان عمده ای در نمایندگی های معتبر

تغییرات قیمت مستربچ پلی کربنات در 6 ماه اخیر

تغییرات قیمت مستربچ پلی کربنات در 6 ماه اخیر مستربچ ها در دنیای صنعت به خصوص صنعت پلاستیک سازی کاربرد فراوان دارند. این ماده را با پلیمر ترکیب کرده و محصولات جدیدی را تولید می کنند. تولید مستربچ ها با شکل ظاهری دانه ای که به آن گرانول می گویند، توسط دستگاه اکسترودر انجام می پذیرد. برای بسته بندی مستربچ ها از پاکت های چند لایه استفاده می شود تا از نور خورشید و رطوبت جلوگیری شود همچنین این محصول در بسته بندی های چند کیلویی عرضه می شود تا خریدارن نسبت به مقدار نیاز خود آن را تهیه کنند.

مستربچ ها معمولا دارای سه جز اصلی هستند اما ممکن است تا تولید رنگ و نوع مستربچ تغییراتی را داشته باشند. سه جز اصلی مستربچ عبارت است از: پایه پلیمری که متشکل از: اتیلن وینیل استات، پلی اتیلن، پلی پروپن، پلی استایرن و … است. جز دوم افزودنی ها هستند که از مواد شیمیایی مثل پر کننده ها و پیگمنت های آلی و معدنی هستند. جز سوم سازگار کننده ها مثل مالئیک انیدرید، پلی پروپیلن و… است که اضافه کردن آن به مستربچ سبب افزایش یکنواختی، تسهیل رقیق سازی، پیشگیری از تجمع ذرات و کلوخه سازی، افزایش ترشوندگی، افزایش بارگیری و تثبیت رنگ می شود.

یک مستربچ با کیفیت ویژگی هایی دارد که چند مورد از آن عبارت است از: پایداری رنگ و کیفیت مواد در تعداد دفعات مورد استفاده، داشتن رنگ های خوب و خاص، داشتن درصد مناسب پیگمنت ها و یا افزودنی، داشتن غلظت یکنواخت، درصد خلوص بالا که سبب استفاده کمتر از مواد اولیه می شود، سبب سازگاری پلیمر با محصول تولید شده می شود، دارا بودن شناسنامه محصول مثل: دمای ذوب، درصد رطوبت، مقاومت حرارتی، شفافیت و … است.

استفاده از مستربچ رنگی فواید زیادی را به همراه دارد که چند مورد از آن عبارت است از: وقت و انرژی برای تولید محصول کم می شود، از لحاظ اقتصادی و هزینه نیروی کار بسیار به صرفه است، شکل گرانولی آن حمل و نقل، کاربری و ذخیره سازی آن را آسان کرده همچنین باعث شده تا هنگام تولید محصول پیگمنت ها در هوا پخش نشده و ایمنی و سلامت کارکنان به خطر نیفتد، پخش یکنواخت آن سبب حل مشکل تغییر غلظت پر کننده و افزودنی شده است، سبب کم شدن مقدار مصرف پیگمنت می شود، یکنواخت شدن رنگ و خواص می شود، بعد از تولید محصول از دستگاه به راحتی پاک شده و هزینه پاک سازی و تمیز کاری را کم کرده است، دفعات خوراک دهی را کم و ساده تر کرده است و ذوب را بهبود بخشیده است.

مستربچ پلی کربنات یکی از انواع مستربچ می باشد که پایه اصلی آن پلی کربنات می باشد. این مستربچ مزایای فراوانی مثل: مقاومت در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت و اشعه ماورا بنفش خورشید و … را دارد. از مستربچ پلی کربنات در تولید بطری های شیر و غذای کودک، لوازم خانه و آشپز خانه، قطعات خودرو، لوازم الکتریکی مثل پریز و… کاربرد دارد. پلی کربنات ماده ای است که برای تولید هزینه زیادی را می خواهد بنابراین در قیمت تمام شده این مستربچ تاثیر فراوانی داشته و این مستربچ را دچار اختلاف قیمتی می کند.

آشنایی با نحوه قیمت گذاری مستربچ مات کننده

آشنایی با نحوه قیمت گذاری مستربچ مات کننده مستربچ مات کننده نوعی از مستربچ ها است که پایه آن از پلی استایرن و پلی کربنات تشکیل شده است. این محصول قبلی های زیادی دارد که چند مورد از آن عبارت است از: در عین مات کنندگی قابلیت عبور نور را هم از خود دارد، به آسانی قالب گیری می شود، مقاومت در برابر حرارت و نور خورشید را دارا است، ذوب و پخش شدن یکنواختی را دارد، شکل ظاهری مناسبی به محصول نهایی می دهد. از مستربچ مات کننده بیشتر در طلق محصولات و قطعات روشنایی مثل لامپ های ال ای دی استفاده می شود. پلی کربنات مورد استفاده در این مستربچ هزینه تولید و تهیه زیادی دارد که در قیمت گذاری این محصول اثرگذار است.

بررسی تاثیر نرخ ارز بر قیمت مستربچ پلاستیک

بررسی تاثیر نرخ ارز بر قیمت مستربچ پلاستیک در قیمت گذاری مستربچ ها عوامل زیادی دخیل هستند که یکی از آن ها واردات برخی مواد مورد استفاده در مستربچ پاستیلی است مثلا پلی آمیدها که در ایران تولید نمی شود و از خارج از کشور با قیمت قابل توجهی به دست تولید کنندگان مستربچ می رسد بنابراین نوسان قیمت ارزها بر قیمت تولید شده مستربچ ها تاثیر زیادی گذاشته و قیمت این محصول را دچار نوسان می کند.

قیمت مستربچ ضد حریق با بهترین کیفیت

قیمت مستربچ ضد حریق با بهترین کیفیت همانطور که از اسم این مستربچ مشخص است وظیفه اصلی این مستربچ در محصولاتی که تولید می شود کم کردن آتش و خاموش کردن آن است زیرا که پلیمر ها به خاطر هیدروکربنی بودن زود شعله ور شده و در برابر آتش مقاومت کمی را دارند. مستربچ ضد حریق تولید شده بر پایه پلی کربنات و پلی آمید با مستربچ تولید شده بر پایه پلی پروپیلن و پلی اتیلن متفاوت است و از لحاظ قیمتی هم تفاوت دارند. مستربچ ضد حریق تولید شده بر پایه پلی کربنات و پلی آمید خواص مکانیکی و فیزیکی خوبی برای تولید محصول را دارا است. مستربچ ضد حریق در دو نوع هالوژن دار و بدون هالوژن هم تولید می شود که نوع بدون هالوژن آن اگر آتش بگیرد دود سمی از خود منتشر نمی کند و از شعله ور شدن و سوختن جلوگیری می کند. در مستربچ ضد حریق هالوژن دار ترکیبات هالوژن سبب خاموش کردن آتش می شود. از این مستربچ در ساختمان سازی، قطعات خودرو، صنایع نساجی، لوازم خانگی، پروفیل، لوازم الکترونیکی، لوله و اتصالات و… کاربرد دارد. این مجموعه مستربچ ضد حریق را بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما