قیمت عمده مستربچ سبز در معتبرترین فروشگاه

قیمت مستربچ سبز معمولا کمی بالا است و شاید همه افراد امکان خرید آن را نداشته باشند بنابراین تولیدکنندگان باید قیمت تمام شده این محصول را به نحوی تعیین کنند که همه افراد امکان خرید آن را داشته باشند و از ویژگی‌های این محصول استفاده کنند، چنانچه شما تمایل به خرید این محصول را دارید می توانید جهت دسترسی به قیمت مناسب تر و عمده مستربچ سبز به فروشگاه ها و مراکز عمده فروشی مراجعه کنید تا بتوانید این محصول را با هزینه کمتر خریداری نمایید.

قیمت عمده مستربچ سبز در معتبرترین فروشگاه

عامل اصلی تعیین کننده قیمت مستربچ استاندارد چیست؟

عامل اصلی تعیین کننده قیمت مستربچ استاندارد چیست؟

همانطور که گفتیم مستربچ دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد که هر کدام دارای کیفیت های گوناگونی هم هستند و همین قضیه سبب افزایش و یا کاهش قیمت‌ مستربچ می‌شود اگر فرآیند تولید این محصول طبق اصول و استاندارد باشد، مسلماً قیمتش افزایش می یابد.

عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت مستربچ استاندارد هستند که در این قسمت به توضیح آن می پردازیم:

قیمت مستربچ مشکی معمولاً به عواملی مانند کیفیت مواد اولیه، نحوه تولید مستربچ و همچنین نحوه بسته بندی این محصول بستگی دارد قابل ذکر است که کیفیت پیگمنت به کار رفته در این محصول هم می تواند جزو یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت این محصول باشد.

قابل بیان است که عوامل دیگری مانند کشور تولید کننده مستربچ مشکی، میزان استفاده از دوده جهت تیره تر کردن مستربچ می تواند در کیفیت محصول تاثیرگذار باشد متاسفانه امروزه برخی از شرکت‌های تولیدکننده در دنیا جهت تولید مستربچ مشکی از مواد ضایعات استفاده می کنند که همین قضیه می تواند کیفیت مستربچ مشکی را به شدت کاهش دهد و در پی آن قیمت هم کمتر می شود.

قیمت مستربچ رنگی هم بر اساس میزان استفاده از پیگمنت و همچنین نوع و کیفیت آن و برند تولید کننده این محصول تعیین می‌شود هر چقدر میزان استفاده از این ماده بیشتر باشد مسلما رنگ بهتر و با کیفیت تری تولید می شود قابل ذکر است که استفاده از پیگمنت هم دارای محدودیت است و باید بر اساس استانداردها اضافه شود.

برخی از پیگمنت های رنگی مانند قرمز تیره و یا روشن می تواند دارای قیمت های مختلفی باشد ولی اصولاً پیگمنت های تولید شده توسط کشورهای کانادا، آلمان و هند با کیفیت ترین نوع پیگمنت را تولید می کنند که می‌تواند تاثیر خوبی در کیفیت و البته افزایش قیمت مستربچ رنگی داشته باشد.

قیمت مستربچ سفید هم بر اساس مواد مختلف مانند تیتان و درصد استفاده آن در مستربچ تعیین می‌شود هرچقدر مقدار تیتان بیشتری در مستربچ سفید استفاده شود مسلماً قیمت و البته کیفیت آن افزایش می‌یابد و قابل ذکر است که میزان استفاده از تیتان هم محدودیت هایی دارد.

ولی به طور کلی در همه مستربچ ها عوامل زیر می تواند به عنوان عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت محصول شناخته شود:

 1. قیمت روز مستربچ
 2. نحوه خرید
 3. حجم محصول خریداری شده
 4. کیفیت و نوع مستربچ
 5. برند تولیدکننده
 6. و…

بررسی کیفی انواع مستربچ صادراتی

هنگامی که برای خرید مستربچ به مراکز عرضه کننده مراجعه می‌کنیم، با انواع و اقسام مختلفی از این محصول مواجه می شویم که با توجه به نیاز و بودجه خود می توانیم محصول مورد نظر را خریداری نماییم. در این قسمت ما به بررسی کیفیت انواع مستربچ صادراتی می پردازیم:

 • مستربچ های رنگی
 • مستربچ های مشکی
 • مستربچ های سفید
 • مستربچ های افزودنی

مستربچ رنگی: جهت رنگ کردن انواع و اقسام پلاستیک قابل استفاده می باشد اصولاً بیشتر از ۲۰۰ رنگ متنوع دارد بنابراین دست خریدار برای انتخاب رنگ مورد نظر باز است و امکان رنگ کردن محصولات پلاستیکی با هر نوع رنگی وجود دارد.

از مستربچ رنگی می توانیم در امور مختلف مانند تهیه مواد تولید فرش، تولید انواع و اقسام لوازم پارچه ای، تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید انواع سیم و کابل، تولید انواع و اقسام اسباب بازی و غیر استفاده کرد.

مستربچ با کیفیت غالباً دارای بسته بندی هایی هستند که از رسیدن نور خورشید و رطوبت به درون بسته جلوگیری می کند و از خرابی محصول پیشگیری می شود. هرچه مراحل و فرآیند تولید مستربچ رنگی که شامل تولید محصول و سپس ترکیب کردن مستربچ های تک رنگ است به درستی و خوبی صورت پذیرد مسلما کیفیت و ترکیب مستربچ رنگی نهایی بهتر می‌شود.

مستربچ مشکی معمولاً جهت رنگ آمیزی انواع و اقسام لوازم به رنگ مشکی و یا تیره استفاده می شود این رنگ را می توانیم با سایر رنگ‌های دیگر ترکیب کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. مستربچ مشکی می تواند از وسایل پلاستیکی در مقابل تابش اشعه ماورای بنفش محافظت کند و مقاومت محصول نهایی را در مقابل حرارت هم افزایش دهد.

مستربچ سفید دارای طیف مختلفی می باشد و معمولاً کیفیت آنها بر اساس تیتانیومی هست که در آن وجود دارد و معمولاً مستربچ سفید جهت پوشاندن انواع و اقسام لوله های آب آشامیدنی و ظروف یکبار مصرف لبنی قابل استفاده می باشد و هرچه کیفیت آن بالاتر باشد مسلماً قیمتش هم افزایش می یابد. از برخی از مستربچ سفید جهت تولید الیاف، از برخی دیگر جهت تولید فوم، از برخی از مستربچ های سفید جهت تهیه نایلون و نایلکس و غیره استفاده می‌شود.

کیفیت مستربچ ها به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان رعایت بهداشت در تولید مستربچ: با توجه به اینکه از مستربچ ها جهت تولید انواع مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود استفاده از مستربچ بهداشتی می تواند خیلی در کیفیت محصولات تولید شده تاثیرگذار باشد و این قضیه به کمک اضافه کردن نانو اسید می‌تواند تامین شود.
 • میزان غلظت مستربچ: هر چه میزان استفاده از مستربچ در حد استاندارد در مواد مختلف رعایت شود مسلما کیفیت محصول تولید شده افزایش می یابد.
 • و…

خوب است که بدانید در مستربچ از چه ترکیباتی استفاده شده است که ما در این قسمت به معرفی این ترکیبات می پردازیم:

 1. انواع و اقسام پلی اتیلن
 2. ماده پروپیلن
 3. ماده پلی استایرن
 4. پلیمر آلکیدی
 5. اتیلن
 6. و…

مزایای استفاده از مستربچ:

 • میزان مصرف کمتر پیگمنت
 • بالا بردن ثبات بیشتر رنگ
 • افزایش شفافیت محصولات رنگی
 • کم کردن هزینه های مربوط به پاکسازی و تمیزکاری پس از انجام رنگ آمیزی
 • پیگمنت ها در هوا پخش نمی‌شود و فضا را آلوده نمی کند
 • و…

بررسی هزینه های صادرات انواع مستربچ

بررسی هزینه های صادرات انواع مستربچ

مستربچ ها با توجه به وجود تنوعی که دارند جزو یکی از محصولات صادراتی کشور ما محسوب می‌شود که حجم زیادی از این محصول به سایر کشورهای دیگر هر سال ارسال می گردد و کشور ما به درآمد زایی بسیار خوبی رسیده‌ است، قابل ذکر است که با توجه به طیف گسترده‌ای از کارایی که این محصول دارد معمولاً کشورهای خارجی هم طرفدار خرید این محصول ایرانی هستند.

قاعدتا جهت صادرات انواع مستربچ، هزینه های مختلفی در بخش های گوناگون باید صرف شود تا این محصول صادر شود و بیشترین سطح متقاضی خرید مستربچ ایرانی مربوط به کشورهای ترکیه، عراق، امارات، چین و غیره می باشد.

بخشی از هزینه‌های مربوطه به صادرات مستربچ برای فرایند تولید و بسته بندی این محصول است از طرف دیگر مستربچ پس از تولید باید مورد آزمایش و تست قرار گیرد ممکن است بارها تولید و تست شود و این مراحل هزینه بر است و در ادامه آن پس از تست و تایید محصول باید فرآیند صادرات صورت پذیرد که هزینه‌های مربوط به ترخیص کاری و هزینه‌های گمرک می‌تواند به هزینه‌های صادرات این محصول اضافه شود.

عوامل موثر بر افزایش رونق فروش مستربچ در کشور

مسلما مستربچ مانند سایر لوازم دیگر در بازار هرچه کیفیتش بالاتر رود فروش آن هم افزایش می یابد و در کنار کیفیت باید تولیدکنندگان قیمت تمام شده این محصول را به نحوی تعیین کنند که مردم بتوانند از نظر مالی آن را خریداری کنند.

اگر فرآیند فروش به صورت کاملا مستقیم و با حذف واسطه ها صورت پذیرد مسلما قیمت نهایی مستربچ کمتر می‌شود و مردم تمایل بیشتری جهت خرید نشان می‌دهند و در کنار این قضیه باید زمینه لازم جهت صادرات این محصول هم فراهم شود تا میزان فروش آن در بازارهای خارجی هم رونق یابد.

تولیدکنندگان می‌توانند جهت افزایش کیفیت مستربچ از علم متخصصین در حوزه پروپیلن شیمی استفاده کنند و با بهره گیری از دستگاه های مدرن و به روز کیفیت را افزایش دهند این وضعیت می‌تواند تاثیر مستقیمی بر میزان فروش مستربچ داشته باشد.

همچنین با توجه به وجود طیف گسترده استفاده از مصرف مستربچ در امور مختلف مانند رنگ کردن انواع و اقسام پلاستیک بهتر است که تولیدکنندگان تنوع رنگی آن را بالا ببرند تا بیشتر بتوانیم در امورات مربوط به تولید رنگ از این ماده استفاده کنیم.

امروزه با توجه به وجود تعداد کارخانه های تولید مستربچ تیتان، رقابت زیادی در بین تولید کنندگان ایجاد شده است از این رو باید این مراکز باید سعی کنند این محصول را با بهترین کیفیت و شرایط تولید و عرضه کنند که بتوانند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و فروش خود را افزایش دهند و در پی آن رضایت مشتریان جلب شود.

سفارش انواع مستربچ سبز از بهترین فروشنده

سفارش انواع مستربچ سبز از بهترین فروشنده

شما خریداران محترم می‌توانند برای سفارش انواع مستربچ سبز از بهترین فروشنده ها به اینترنت مراجعه کنید و با بررسی شرایط و محصولات فروشنده های مختلف به خرید این محصول بپردازید.

بهتر است که مستربچ سبز را از فروشنده های معتبر و شناخته شده خریداری کنید و اطمینان داشته باشید محصولی را که تهیه می کنید دارای کیفیت مرغوب و استانداردی است در غیر این صورت می تواند تاثیر مستقیمی بر کیفیت محصولات نهایی تولید شده به کمک مستربچ داشته باشد.

در هنگام خرید مستربچ سبز باید به فاکتورهایی توجه کنید تا بتوانید محصولی با کیفیت را خریداری نمایید در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • توجه به برند عرضه کننده مستربچ می تواند خیلی در کیفیت محصول تاثیرگذار باشد، امروزه برخی از تولید کنندگان در حوزه تولید وارد شده‌اند و این محصول را با کیفیتی پایین تولید می‌کند بنابراین میزان سابقه تولید مستربچ توسط این تولیدکنندگان خیلی مهم است.
 • بهتر است که در هنگام خرید مستربچ به گارانتی محصول توجه کنید و ترجیحا آن را از مراکزی خریداری کنید که خدمات پس از فروش دارند و کیفیت این محصول را ضمانت می کنند.
 • ترجیحا قبل از خرید مستربچ به میزان عمده، کمی از آن را به عنوان نمونه و به صورت رایگان از مراکز تولید کننده بگیرید و تست کنید تا به کیفیت آن اطمینان داشته باشید.
 • حتماً به تاریخ تولید و تاریخ انقضا و همچنین اطلاعاتی مانند برند عرضه کننده و ترکیبات محصول که بر روی بسته بندی مستربچ درج شده است دقت داشته باشید تا بدین وسیله به کیفیت آن پی ببرید.
 • در هنگام خرید محصول از افراد مطلع و آگاه و همچنین از اطلاعات فروشنده استفاده کنید تا بتوانید مستربچ اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

مراکز عرضه مستربچ سبز به نرخ عمده

مرکز تولید و عرضه انواع مستربچ سبز باید تمهیداتی در راستای عرضه مستقیم و بدون واسطه این محصول در نظر بگیرد تا بتوانند آن را به طور کاملا مستقیم به دست خریداران برسانند و همچنین با توجه به هزینه بالای این محصول بهتر است که تولیدکنندگان بازنگری در قیمت نهایی این محصول داشته باشند تا امکان خرید آن برای همه مردم فراهم شود.

چنانچه شما جزو افرادی هستید که از این محصول استفاده زیادی می کنید و یا به تولید انواع و اقسام رنگ می‌پردازید بهتر است که مستربچ سبز را به صورت کلی و با نرخ عمده از عمده فروشی ها تهیه کنید تا قیمت آن برایتان مقرون به صرفه تر شود.

مراکز تولید کننده و عرضه کننده مستربچ سبز بهتر است که از ترکیب مواد اولیه مناسب و مرغوب جهت تولید این محصول استفاده کنند تا بتوانند کیفیت آن را افزایش دهند و علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی بتوانند رضایت خریداران خارجی را هم کسب کنند و این محصول را در حجم زیادی صادر نمایند.

مرکز تولید کننده و عرضه کننده مستربچ باید روش های مختلفی را جهت فروش محصول در نظر بگیرند تا مردم بتوانند با توجه به درآمد خود نحوه پرداخت هزینه‌هایی خرید را انتخاب کنند و بدین ترتیب اگر کسی تمایل به خرید عمده این محصول را دارد بتواند به صورت اقساط هزینه آن را پرداخت نماید بدین ترتیب مردم تمایل بیشتری جهت خرید این محصول دارند.

مراجع خرید مستربچ سبز با کیفیت بالا

مراجع خرید مستربچ سبز با کیفیت بالا

شرکت بازرگانی ما به عنوان یکی از مراجع خرید مستربچ سبز با کیفیت بالا و قیمتی مناسب می باشد که از دیرباز در حوزه تولید انواع و اقسام مستربچ با طیف رنگی مختلف فعالیت داشته و محصولاتی بسیار متنوع را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است.

بنابراین شما خریداران محترم می توانید جهت خرید مستربچ سبز با کیفیتی بسیار عالی و مطابق با استاندارد به سایت شرکت ما مراجعه کرده و این محصول را ثبت سفارش نمایید و در اسرع وقت در محل حضور خود تحویل بگیرید.

همواره ما در تلاش هستیم تا بتوانیم با حذف واسطه ها از این محصول به دست خریداران برسانیم، در واقع یکی از دلایل کاهش قیمت محصولات ما هم همین قضیه می باشد که با حذف واسطه گری ها محصول در کوتاه ترین زمان ممکن و همراه با قیمتی کمتر به دست خریداران می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما