فروش مستربچ عمده در بازار تبریز با کیفیت عالی

امروزه از مواد پلاستیکی در زندگی روزمره بسیار استفاده می شود و مستربچ ها یکی از مواد تشکیل دهنده پلاستیک ها می باشد که به صورت رنگی، سیاه، سفید و … وجود دارند و اضافه کردن آن به پلیمر سبب تولید محصول جدید می شود. فروش مستربچ در تبریز به صورت عمده و با بهترین کیفیت انجام می شود و یک فرصت خرید استثنایی برای تولید کنندگان محصولات است.فروش مستربچ عمده در بازار تبریز با کیفیت عالی

معتبرترین مرکز فروش مستربچ رنگی پلی اتیلن

معتبرترین مرکز فروش مستربچ رنگی پلی اتیلن مستربچ محصولی است که به صورت پیگمنت آلی یا معدنی همراه با افزودنی های دیگر در تولید پلاستیک به کار می رود و سبب رنگ کردن و تقویت کردن پلیمر ها می شوند. تولید مستربچ توسط دستگاه اکسترودر دو پیچه انجام می شود و از این ماده در تولید لوازم خانگی و آشپزخانه، فیلم ها و نوارهای کشاورزی، قطعات خودرو، اسباب بازی، ظروف یک بار مصرف، لوله و اتصالات، پوشش کابل و سیم های موجود در لوازم الکترونیکی و … استفاده می شود.

مستربچ ها سه جزء اصلی دارند که پایه پلیمر، مواد شیمیایی افزودنی و عامل سازگار کننده فعال است و هر کدام از این ها تا تولید رنگ، بهبود خواص و قیمت تمام شده محصول نهایی می تواند دچار تغییراتی باشد.پایه پلیمر مستربچ از موادی مثل: انواع اتیلن، وینیل استات، پلی اتیلن، پلی پروین، پلی استایرن و یا پلیمر های مخصوص دیگر است. پایه پلیمری استفاده شده در مستربچ باید شبیه به پلاستیک استفاده شده در تزریق پلاستیک باشد. مواد شیمیایی افزودنی در مستربچ شامل پیگمنت ها و پر کننده ها است.

عامل سازگار کننده فعال مستربچ با پلیمر ها موادی مثل پلی پروپیلن و مالئیک انیدرید است.افزودن عامل سازگار کننده ها به مستربچ ها مزایای فراوانی دارد که چند مورد از آن عبا است از: سبب بهبود تر شوندگی، بهبود یکنواختی، افزایش استحکام رنگ، رقیق سازی آسان، تطابق رنگ دقیق، پیشگیری از کلوخه سازی و تجمع ذرات، تثبیت عالی و امکان افزایش بارگیری میشود.

مزایای استفاده از مستربچ ها بسیار فراوان است که چند مورد از آن عبارت است از: صرفه جویی در وقت و انرژی و هزینه نیروی کار، سهولت ذخیره سازی، سهولت جابه جایی و کاربری به دلیل شکل گرانول آن، سلامتی و ایمنی کارکنان به دلیل عدم پخش پیگمنت ها در هوا، ساده تر شدن خوراک دهی و کاهش دفعات آن، حل مشکل غلظت افزودنی، ثبات بیشتر خواص یا رنگ، بهبود فرایند ذوب به دلیل سازگاری عامل اتصال دهنده مستربچ با پلیمر و حذف هزینه پاک سازی و تمیز کاری است.

مستربچ رنگی پلی اتیلن از پر مصرف ترین مستربچ ها می باشد و دارای تنوع رنگی بالا مثل مستربچ سبز، مستربچ آبی، مستربچ نارنجی و … است. تنوع رنگی مستربچ رنگی پلی اتیلن سبب تولید محصولات متنوع رنگی در بازار شده است. سه جزء اصلی مستربچ رنگی شامل: رنگ دانه ها ، عامل سازگار کننده فعال و پلیمر است. رنگ دانه دو گروه پیگمنت آلی و معدنی دارد. پلیمر پایه به گونه ای استفاده می شود که بتواند مستربچ را در خود حل کند و باید با عامل پخش سازگاری داشته باشد. مهم ترین پلیمر پایه استفاده شده در این مستربچ پلی اتیلن می باشد اما از مواد دیگری مثل پلی پروپیلن، پلی استایرن، پلی کربنات و پلی آمید هم ساخته شده است. عامل سازگار کننده سبب پخش بهترین رنگ دانه ها بر سطح پلیمر شده و پلیمر را پایدار می کند.

مستربچ سفید یکی از کاربرد ترین مستربچ ها است و رنگ روشن، شفاف و درخشندگی به محصولات پلیمری می دهد. این مستربچ از گریدهای دی اکسید تیتانیوم، رزین پلاستیکی و سایر افزودنی ساخته شده است. مستربچ سفید علاوه بر دادن سفیدی به محصول، باعث بهبود مقاومت حرارتی و محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش می شود. از این ماده در تولید بطری و لیوان یک بار مصرف، گونی بافتنی، پلاستیک ها، فیلم های تک لایه و چند لایه، بالن های شفاف و … استفاده می شود.

استانداردهای یک مستربچ با کیفیت عبارت است از: هماهنگی ترکیبات پلیمری با موادی که قرار است تولید شود، حفظ ثبات رنگ و خواص مواد در تعداد دفعات مصرف، داشتن غلظت مناسب و درصد مناسب افزودنی ها یا پیگمنت، خاص بودن رنگ ها، عدم ایجاد مشکل در تولید محصول نهایی، استفاده از مقدار کم مواد اولیه برای تولید محصول، دارا بودن مشخصات فنی مناسب که شامل: مقاومت حرارتی، دمای ذوب، درصد رطوبت، مقاومت انتقال سطح، شکل ظاهری و درخشندگی است. شما می توانید مستربچ رنگی پلی اتیلن با کیفیت و استاندارد را از مرکز فروش معتبر تهیه کنید.

عوامل زیادی در قیمت گذاری مستربچ ها تاثیر دارد که چند مورد از آن عبارت است از: مواد اولیه نقش مهمی در تعیین قیمت دارد مثلا پایه پلیمری مثل پلی آمید ها در ایران تولید نمی شود و با قیمت قابل توجهی از خارج از کشور وارد می شود که نوسان قیمت ارز در قیمت تمام شده آن اثر می گذارد یا تولید پلیمر پلی کربنات به سختی و با پرداخت هزینه ی زیادی انجام می شود که قیمت محصول تمام شده را دچار نوسان می کند، میزان خلوص یکی دیگر از عامل ها است مثلا پودر کربنات، تالک و آلودگی هایی از این دست سبب شکنندگی پلاستیک می شود، رنگ مستربچ هم در قیمت آن تاثیر دارد و رنگ های خاص قیمت بالا دارد، عامل آخر شاخص جریان مذاب است که تعیین می کند که یک ماده پلاستیکی چند بار ذوب شده است.

میزان فروش مستربچ نقره ای در چند سال اخیر

میزان فروش مستربچ نقره ای در چند سال اخیر مستربچ نقره ای یکی از انواع مستربچ رنگی پرطرفدار است و با مستربچ طوسی فرق دارد. محصول تولید شده با مستربچ نقره ای درخشندگی خاصی دارد و سبب تولید نمونه های نقره ای بی نظیری می شود و به دلیل رنگ خاص آن قیمت بالاتری دارد. مستربچ نقره ای بیشتر به جای آب کاری نقره مصرف می شود. این مستربچ به دلیل کیفیت بالا درخواست و فروش زیادی در چندین سال اخیر داشته است.

مناسب ترین بسته بندی جهت فروش مستربچ

مناسب ترین بسته بندی جهت فروش مستربچ در تولید مستربچ از بهترین مواد اولیه استفاده می شود و مستربچ ها به صورت گرانول تولید می شود و گرانول های یک اندازه و سالم را در بسته بندی های یک کیلویی تا چند کیلویی می ریزند تا تولید کنندگان نسبت به نیاز و بودجه خود این محصول را خریداری و مصرف نمایند.

فروش ویژه مستربچ سفید با قیمتی استثنایی

فروش ویژه مستربچ سفید با قیمتی استثنایی مستربچ ها موادی هستند که به عنوان ترکیبات خام انواع پلاستیک سازی محسوب می شوند. از میان مستربچ ها، مستربچ سفید پر استفاده ترین و پر فروش ترین نمونه است و قیمت بالاتری نسبت به بقیه مستربچ ها دارد. مستربچ سفید با کیفیت تضمین شده و با قیمت استثنایی توسط فروشنده معتبر آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشد تا گام بزرگی را در تولید محصول جدید بر دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما