فروش مستربچ طوسی عمده در بازار تهران

مستربچ، آمیزه ای از سه جزء پایه پلیمری، متریال شیمیایی و عامل سازگار کننده فعال پخش­ کننده می باشد. این مستربچ ها در صنایع مختلفی به کار می روند و کاربرد های فراوانی دارند. از این مواد در قطعات قالب گیری شده، رشته های سنتزی، پروفیل ها و… استفاده فراوانی می شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد فروش مستربچ طوسی عمده و انواع دیگر مستربچ ها در بازار ایران صحبت کنیم.

فروش مستربچ طوسی عمده در بازار تهران

میزان فروش مستربچ نانو در یکسال اخیر

میزان فروش مستربچ نانو در یکسال اخیر استفاده از مستربچ های نانو دارای مزایای بیشماری است و این مزایا آن ها را به پرفروش ترین انواع مستربچ ها در بین انواع این محصولات، در صنایع تبدیل کرده است. مستربچ ها به خاطر محبوبیتی که در صنایع مختلف دارند، از فروش بالایی نیز برخوردارند.

انواع مختلف این محصول به بازار های جهانی صادر می گردد و ایران نیز یکی از مهم ترین تولیدکنندگان مستربچ های صنعتی می باشد. به طور تقریبی مقدار مستربچ هایی که در تولید یک محصول به کار می رود از زیر یک درصد تا بالای 50 درصد در آن محصول تخمین زده می شود.

در سال گذشته از این مستربچ ها در اکثر صنایعی که با رنگ به هر نحوی کار داشته اند استفاده شده است. اگر بخواهیم میزان فروش این محصول را بررسی کنیم باید به تک تک صنایع مرتبط با رنگ های صنعتی سر بزنیم که این خود نشان دهنده ی اهمیت بالا و سودآوری مستربچ های صنعتی می باشد.

با انواع پرفروش مستربچ آشنا شوید

با انواع پرفروش مستربچ آشنا شوید مستربچ ها دارای سه نوع کلی می باشند که در صنایع مختلف نقش دارند و فروش زیادی در بازار را به خود اختصاص داده اند این سه نوع عبارتند از:

1) مستربچ افزودنی 2) مستربچ رنگی 3) مستربچ پرکننده

1 ) مستربچ افزودنی: استفاده از مستربچ های افزودنی، یکی از بهترین روش های ایجاد خواص مختلف فیزیکی و شیمیایی ویژه در کالای نهایی است. این نوع از مستربچ ها دارای انواع مختلفی هستند. از مهم ترین مستربچ های افزودنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الف) شفاف‌کننده هسته زا: این نوع مستربچ های افزودنی،برای افزایش شفافیت پلی پروپیلن از طریق سازمان‌دهی مولکولی در زمان فرایند مناسب می باشد.

ب) مستربچ نانو افزودنی: مستربچ های نانو، به منظور بهبود خواص مکانیکی و ضربه‌پذیری مواد و محصولات در تولید آن ها به کار می‌ روند.

ج) مستربچ لیزکننده: برای از بین بردن مشکلاتی مانند تولید فیلم‌های پلاستیکی، چسبیدن لایه‌های فیلم به هم دیگر و جدا شدن راحت تر آن ها از یکدیگر، از مستربچ های لیزکننده استفاده می‌شود. این مستربچ ها باعث لغزندگی بیشتر و کاهش چسبیدگی سطح کالا ها به ویژه فیلم و ورق ها به قطعات فلزی می‌ گردند.

د) مستربچ های روشن کننده نوری: این نوع از مستربچ ها با نام های دیگری مانند مواد سفیدکننده پلیمر یا مستربچ شفاف‌کننده و براق کننده و فلوئورسنت های سفیدکننده نیز شناخته می‌شوند و از آن ها برای براق‌کردن و رفع کدری کالاهای تولید شده استفاده می شود.

به خاطر عبور نور بیشتر در محصولاتی که در آن ها از مستربچ های روشن کننده به کار رفته، جلای بیشتری دارند. این نوع مستربچ در فیلم‌ های معمولی و نازک و ضخیم و حتی ظروف یکبار مصرف و مصنوعات پلاستیکی به کار می رود.

2 ) مستربچ رنگی: متداول ترین روش برای تولید قطعات رنگی از متریال پلاستیکی، افزودن مستربچ‌ های رنگی به آن ها است. این افزودنی‌ های رنگی گاهی افزون بر ایجاد رنگ خواسته شده برای محصول نهایی، سبب بهبود و اصلاح خاصیت های فیزیکی و مکانیکی می‌شود. مستربچ رنگی، یک ترکیب پلاستیکی است که از درصد بالایی از رنگ دانه ها و درصد کمی پلیمر تشکیل شده است و با تغییر غلظت و میزان این ماده می توان به نمونه‌ های مختلف دیگری دست یافت.

3 ) مستربچ های پرکننده: از مستربچ های پرکننده برای کاهش قیمت های محصولات و بهبود خواص آن ها استفاده می‌ شود. از مهم ترین انواع این مستربچ‌ ها می‌توان به مستربچ های کربنات کلسیم، تالک، میکا و… اشاره کرد.

تاثیر نوع بسته بندی بر میزان فروش مستربچ ضد رطوبت

تاثیر نوع بسته بندی بر میزان فروش مستربچ ضد رطوبت بسته بندی مناسب، در میزان فروش تمامی محصولات و کالاها تاثیر به سزایی دارد. بسته بندی مستربچ های ضد رطوبت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. یک بسته بندی مناسب باید دارای ویژگی های مهمی باشد که در فروش و بازاریابی آن ها کمک کند.

بسته بندی های مستربچ ها باید در حالت کلی باید از محصول محافظت کنند، با مشتریان ارتباط برقرار کنند، محصول را ارتقاء دهند و برای مشتریان احساس راحتی چه در نگهداری و چه در حمل و نقل فراهم آورند. فاکتور هایی که این شرایط را به وجود می آورند و باعث فروش حداکثری مستربچ های ضد رطوبت، تمیزکننده و لیزکننده می شوند به شرح زیر می باشند:

1 ) حفاظت از محصول: بسته بندی مستربچ ها باید به حفاظت آن ها در برابر گرما، نور، رطوبت، تبخیر، و آلودگی های بیرونی در حمل و نقل آن ها در مدت زمان طولانی از کارخانه تا رسیدن آن ها به دست مشتریان کمک کند.

2 ) نگه داری بهتر: بسته بندی به منظور نگه داری بهتر مستربچ ها می باشد. محصولاتی که بسته بندی بهتری دارند، می توانند در مغازه های خرده فروشی و کارخانه های بزرگ به صورت عمده مصرف گردند.

3 ) ایجاد تقاضا: بسته بندی مناسب با ایجاد نیاز در مشتریان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. مشتریان مستربچ ها از طریق بازاریابی محصول شناخته می شوند و اگر محصولات دارای بسته بندی جذابی باشد، به افزایش تقاضای مشتریان کمک می کند.

رعایت نکات بالا و نکات بیشتری که در طراحی بسته بندی ها برای محصولاتی همچون مستربچ ها وجود دارد، می تواند در فروش این محصولات اثرگذار باشد. برای خرید مستربچ های باکیفیت علاوه بر مشاهده بسته بندی های آن ها می توانید به فروشگاه های معتبر این محصولات مراجعه کنید. در ادامه یکی از این فروشگاه ها را به شما معرفی می کنیم.

فروش بی واسطه مستربچ لیز کننده با قیمت مناسب

فروش بی واسطه مستربچ لیز کننده با قیمت مناسب مجموعه آمیسا، تولید کننده و پخش کننده انواع مختلف مستربچ های با کیفیت از جمله مستربچ ضد رطوبت، مستربچ لیز کننده، مستربچ تمیز کننده و… می باشد. این مجموعه در زمینه فروش مستربیچ های با کیفیت فود گرید، بادی و گابریل درجه یک فعالیت می کند.

آمیسا با حذف دلالان و واسطه های بسیاری در روند توزیع مستربچ ها توانسته تا این محصول را با قیمتی مناسب به دست مصرف کنندگان برساند و با کاهش هزینه های واسطه های فروش، کیفیت محصولات خود را افزایش دهد. برای خرید از مجموعه آمیسا می توانید به سایت این شرکت مراجعه کرده و از انواع مختلف مستربچ های تولیدی آن بازدید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما