صادرات انواع مستربچ باکیفیت به کشورهای عربی

مستربچ محصولی است که از ترکیب سه جزء پلیمر پایه، افزودنی ها (مثل پیگمنت، بهبود دهنده و پرکننده) و عامل سازگار کننده تشکیل می شود. و ظاهر آن به شکل گرانول (دانه ای) می باشد. سایت آمیسا رنگ در امر فروش و صادرات مستربچ ایرانی با بالاترین کیفیت و تنوع در حال فعالیت می باشد. انواع مستربچ با بالاترین کیفیت در این سایت موجود است.

صادرات انواع مستربچ باکیفیت به کشورهای عربی

عوامل موثر در کیفیت انواع مستربچ

عوامل موثر در کیفیت انواع مستربچ عوامل موثر در کیفیت انواع مستربچ مستربچ ها از سه جزء تشکیل شده اند پلیمر پایه، ماده افزودنی و عامل سازگار کننده. مستربچ ها در ابتدا بدون رنگ هستند، سفید یا مشکی هستند. و برای بدست آوردن رنگ دلخواه نیاز به مواد افزودنی یا رنگدانه دارند که می تواند رنگ هایی مانند آبی، قرمز، نقره ای، سبز و زرد باشند. و در صورت بدون رنگ بودن در رنگ های مشکی و سفید هم عرضه می شود. این افزودنی های رنگی مختلف با هم ترکیب می شوند تا رنگ مورد نظر را ایجاد کنند.

به طور کلی دو نوع مستربچ وجود دارد. مستربچی که به آن رنگ اضافه می شود برای بدست آوردن رنگ مورد نظر که باعث متفاوت شدن محصول در مرحله آخر می گردد. نوع دوم مستربچ افزودنی که باعث تغییر در ساختار پلاستیک می گردد.

عواملی که در کیفیت مستربچ ها موثرند یکی پردازش صحیح آنهاست که باید با دستگاه های صنعتی به روزی انجام بگیرد. پردازش مستربچ نیازهای زیادی را برای فرآیند ترکیب آن ها ایجاد می کند: رنگدانه و قسمت های افزودنی باید کاملاً همگن با پلیمر پایه مخلوط شوند.

سیستم‌های ترکیب این سیستم ها و دستگاه ها مخصوصاً برای پردازش مستربچ مناسب هستند زیرا خواص اختلاط عالی و رسیدگی ملایم محصول دارند. علاوه بر این، این دستگاه ها طیف گسترده ای از اجزای جابجایی مواد مانند فیدرها، شیرها و سیستم های انتقال را برای مواد اولیه و محصول نهایی ارائه می دهند.

با دانش گسترده تولید، دستگاه های جدید مستربچ های همگن تری تولید می گردد، تمام مراحل فرآیند از تغذیه مواد خام، انتقال، ذوب، پراکندگی، همگن‌سازی، تبخیر کردن، افزایش فشار تا فیلتر کردن و گلوله‌سازی را دقیقاً مطابق با نیازهای تولید مستربچ با کیفیت انجام میگردد.

یک سیستم کامل باید دقیقا چیزی را که از یک مستربچ با کیفیت انتظار دارید به شما بدهد که در بالا دقیقا به عوامل مؤثر بر کیفیت یک مستربچ اشاره شد. اصطلاح مستربچ شامل کنسانتره رنگدانه ها یا مواد افزودنی در یک ماتریس پلیمری است. مستربچ عمدتاً در قالب گلوله های استاندارد و همچنین به صورت گلوله های کوچک موجود است. بسته به نوع رنگدانه بین مستربچ سفید، سیاه و رنگی وجود دارند.

از انواع مستربچ می توان به مستربچ لیز کننده و مستربچ ضد خش اشاره کرد. مستربچ ضد خش به مستربچی گفته می شود باعث ضد خش شدن محصول نهایی می شود که در آن از این مستربچ ضد خش استفاده شده باشد. بعضی از تولیدات مانند صفحه بیرونی اتومبیل نیاز به ضد خش بودن دارند.

مستربچ آنتی بلاک یا لیز کننده به مستربچی گفته می شود که با ایجاد یک لایه نازک، باعث جدایش و عدم چسبندگی می شود. افزودن آنتی بلاک که بر پایه مواد معدنی است، سبب کاهش شفافیت سطحی می شود که با انتخاب فرمول مناسب و صحیح و استفاده از مواد مناسب و مرغوب تا حد زیادی از این مشکل جلوگیری می شود.

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات مستربچ

در ایران ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات انواع مستربچ وجود دارد. تولید کنندگان فعال در کشور، توانایی این را دارا هستند که به جز تامین نیاز داخلی، مستربچ دیگر کشورها را نیز تامین کنند. و برای کشور ارز آوری خوبی داشته باشند. باعث ایجاد اشتغال بیشتر در کشور شوند. یکی از مشکلاتی که در سر راه تولیدکنندگان مستربچ وجود دارد، تامین مواد اولیه از خارج از کشور است. زیرا باعث می گردد که هزینه تمام شده مستربچ بالا باشد و تولید سود کمتری به همراه خواهد داشت. ارز بیشتری از کشور خارج می شود. و ارز کمتری وارد کشور می گردد. در صورتی که مواد اولیه در ایران تولید شود ارز آوری بسیار بیشتر خواهد شد.

مستربچ ها مواد اولیه پلیمری هستند که در صنایع بسیار زیادی کاربرد دارند. صنایعی مثل پلاستیک سازی، ماشین سازی، قطعه سازی، صنایع لوله، بسته بندی و … . از آنجایی که مستربچ های تولید ایران از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و با نمونه های خارجی برابری می کنند. امکان صادرات آن با توجه به کیفیت بالای آن بسیار راحت خواهد بود.

تقاضای مستربچ ایران در کشورهای مختلف بسیار بالاست. بسیاری از تاجران کشورهای همسایه به دلیل کیفیت خوب مستربچ ایرانی و قیمت مناسب و نزدیکی جغرافیایی به کشور، مستربچ ایرانی را انتخاب می نمایند. افغانستان، ترکیه، عراق و سایر کشورهای عربی برای تامین مواد اولیه صنایع کوچک و بزرگ خود مستربچ ایرانی را تهیه می نمایند و در صنایع خود به کار می برند. به جز کشورهای همسایه، برخی از کشورهای اروپایی و چین نیز از جمله خریداران انواع مستربچ هستند. بازار جهانی مستربچ ایرانی، پویایی تولیدکنندگان مستربچ ایرانی را می طلبد تا با تولید با کیفیت بازار خوبی داشته باشند.

تاثیر قیمت ارز در صادرات انواع مستربچ

تاثیر قیمت ارز در صادرات انواع مستربچ در هنگام صادرات وقتی صادر کننده بازار خوبی در خارج از کشور داشته باشد. صادر کننده اقدام به بازاریابی و فروش محصول خود مثل مستربچ می نماید. و محصول خود را با قیمت روز ارز به فروش می رساند. با بالا رفتن قیمت ارز قیمت مستربچ بالا خواهد رفت. و صادر کننده مستربچ را با قیمت جهانی به فروش می رساند. وقتی نرخ ارز پایین می آید قیمت مستربچ هم با قیمت پایین به فروش می رسد.

برخی از مواد اولیه تولید انواع مستربچ ها، مانند پیگمنت ها وارداتی است و از خارج از کشور وارد می شود و این امر سبب می گردد که با نوسان قیمت ارز در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار باشد. به طور مثال اگر مواد اولیه مستربچ زمانی وارد کشور شود که قیمت ارز در بالاترین حد خود باشد و با آن مواد اولیه مستربچ مورد نظر تولید شود، قیمت تمام شده مستربچ بالا خواهد بود. و حالا اگر بخواهیم در زمان پایین آمدن ارز این محصول را به فروش برسانیم. باید با قیمت روز محاسبه نماییم. که ممکن است باعث ضرر دهی یا سود بسیار کم شود. از طرف دیگر چون این محصول تولید شده راهی به جز فروش با قیمت روز ارز باقی نمی ماند.

ولی اگر در زمان تهیه و تامین مواد اولیه از خارج از کشور قیمت ارز پایین باشد و در زمان فروش بالا برود سود به دست آمده بیشتر خواهد بود. ولی دوباره با توجه به بالا بودن ارز در آن زمان و نیاز به خرید دوباره مواد اولیه سود حاصله صرف خرید مواد اولیه با قیمت جدید است. در کل نوسان زیاد قیمت ریسک پذیری در تولید و فروش را بالا خواهد برد. و نوسان کم استرس و ریسک کمتری را با خود خواهد داشت.

تاثیرگذارترین موارد در تعیین قیمت مستربچ

بررسی قیمت جهانی مستربچ نشان می دهد که در سال های اخیر قیمت جهانی مستربچ افزایش داشته به عنوان مثال در سال اخیر در منطقه آسیا و اقیانوسیه، قیمت مستربچ در سه ماهه اول سال 2022 به دلیل قیمت بالای مواد اولیه افزایش یافت.

در ماه‌های اخیر، قیمت مستربچ در بازار هند به دلیل قیمت‌های کربن سیاه خوراک بالا به اوج خود رسیده است. کمبود شدید کربن بلک، یکی از مواد خام حیاتی برای تولید مستربچ، بسیاری از صنایع پایین دستی الکترونیک، بسته بندی و لاستیک را مجبور به افزایش قیمت کرده است.

کمبود عرضه نیز پس از افزایش تقاضا از سوی بخش پلیمرها و بسته بندی تشدید شده است. تشدید تقاضا از سوی صنعت بسته بندی پایین دستی قیمت مستربچ در آسیا را افزایش داد. قیمت مستربچ در هند تا پایان ماه مارس تقریباً 120 دلار در هر تن افزایش یافت. که در ایران این قیمت نوسان زیادی را در بر نداشته است.

در منطقه آسیا همچنین قیمت مستربچ در سه ماهه آخر سال 2021 در بازار هند افزایش یافته است، این روند تا حد زیادی به دلیل کمبود شدید رنگدانه کربن سیاه است. تقاضا از سوی صنعت بسته بندی پایین دستی به دلیل فصل جشن در هند تشدید شد و به افزایش قیمت مستربچ در بازار هند انجامید.

بازار چین در سه ماهه آخر سال 2021 شاهد جهش عظیمی در قیمت ها بود، به خصوص در نوامبر به دلیل سیستم جدید راه اندازی شده این کشور (TPS) استاندارد عملکرد قابل تجارت برای نظارت بر انتشار کربن، که مالیات ویژه ای بر محصولات کربنی اعمال می کند. زیرا کربن سیاه جزء حیاتی برای مستربچ است. بنابراین مالیات به طور مستقیم از روند صعودی قیمت مستربچ در بازار چین تبعیت می کند. قیمت در نوامبر 2021 در بازار چین به 1019 دلار بر تن رسید.

همچنین در حوزه امریکایی شمالی مشاهده شد که قیمت مستربچ در ابتدا در سه ماهه اول سال 2022 در حال کاهش بود اما تا پایان ماه مارس به سرعت افزایش یافت. قیمت مستربچ همان روند بالادستی را دنبال کرد که در ابتدا کاهش یافت اما بعداً در سه ماهه اول به دلیل افزایش قیمت گاز طبیعی افزایش یافت.

تقاضا برای این محصول در طول سه ماهه قوی بود، و عرضه محدود بود، بنابراین موجودی ها کاهش یافت و قیمت ها به نوبه خود افزایش یافت. بازار آمریکای شمالی شاهد افزایش شدید تقاضا برای مستربچ در این سه ماهه بود که با حمایت شرکت‌های سازنده پلیمری منطقه‌ای همراه بود. قیمت مستربچ شاهد افزایش نزدیک به 6 درصدی در پایان سه ماهه اول، بازار ایالات متحده بود.

همچنین اروپا نیز شاهد افزایش قیمت عوامل تأثیر گذار بر قیمت مستربچ بوده است.اروپا شاهد افزایش قیمت مستربچ در سه ماهه اول 2022 بود که دلیل آن تقاضای بالای صنایع پایین دستی خودرو، فیلم‌های بسته‌بندی و لوله‌ها بود. علاوه بر این، واردات کم از منطقه ایالات متحده تأثیر قابل توجهی بر قیمت مستربچ گذاشت. علاوه بر این، تولیدکنندگان مختلف در اروپا مجبور شدند تولید خود را به دلیل بحران انرژی و کمبود مواد خام کاهش دهند، که به تورم در روند قیمت گذاری مستربچ در منطقه کمک کرد. علاوه بر این، افزایش هزینه حمل و نقل و سایر مسائل لجستیکی فعالیت های کلی عرضه پلیمرها در سراسر منطقه را متوقف کرد. بنابراین، در بحبوحه خروج پایدار مستربچ از بخش پلیمر در سه ماهه اول 2022، قیمت‌ها ثابت ماند و نوسانی نزدیک به 3 درصد در اروپا داشت.

پخش بی واسطه مستربچ درجه یک توسط تولید کننده

پخش بی واسطه مستربچ درجه یک توسط تولید کننده آمیسا رنگ به عنوان تولید کننده مستربچ تلاش کرده تا بهترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد. مزایای مستربچ های ما پراکندگی عالی در سرعت سیستم هاست که می توان سطوح بالای رنگدانه و بارگذاری مواد افزودنی را در آن قرار داد، که باعث افزایش کیفیت محصولات می گردد.

پخش توسط تولید کننده در تمامی اشکال مستربچ امکان پذیر است و برای صادرات آن می توان آن را به صورت کامپاند صادر کرد و هیچ محدودیتی از نظر صادرات آن به شکل خام و پودری آن وجود ندارد. مستربچ تولید و تهیه شده در یزد می تواند براحتی در بازار پخش گردد که به انواع مستربچ رنگی، مستربچ با افکت پیگمنت، مستربچ کربن سیاه و مستربچ PET می باشد. کارشناسان همواره پاسخگوی خریدارن صنایع پایین دستی برای این محصول هستند. و همه صنایع می توانند به راحتی آن را در ایران تهیه کنند.

کارشناسان ما همواره پاسخگوی تمامی سوالات هستند و خدمات فروش از تولید کننده را برای شما ساده تر می کنند خرید از تولید کننده همواره مفید بوده چرا که به راحتی می توان از روش های ارسال و در دسترس بودن به موقع آن اطمینان حاصل کرد.

فروش انواع مستربچ ارزان قیمت در یزد

سایت آمیسا رنگ با داشتن مجموعه ای از انواع مستربچ با کیفیت بالا و درجه یک مطابق با علم روز دنیا با قیمت استثنایی هر مشتری را از خود راضی خواهد نمود.

فروش انواع مستربچ با قیمت ارزان، استثنایی و کیفیت درجه یک در یزد را در این مجموعه می توان پیدا نمود. و تهیه کرد. کیفیت بالا و مرغوب بودن کالا، از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. که خریدی مطمئن همراه با رضایت را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

تامین کنندگان انواع مستربچ با کیفیت بالا

تامین کنندگان انواع مستربچ با کیفیت بالا از مزیت های خرید از مجموعه آمیسا رنگ می توان به این موارد اشاره نمود. به طور مثال شما با گشت و گذار در اینترنت و دیدن سایت های فروش انواع مستربچ می توانید بین این سایت ها کالای خود را جستجو کنید و پیدا کنید. و پس از پیدا نمودن جنس مورد نظر خود، در سایت آمیسا رنگ، به عنوان یکی از بهترین تامین کنندگان انواع مستربچ با کیفیت بالا در سراسر ایران ، می توانید از کیفیت بالای آن اطلاع کسب نمایید. و اقدام به خرید نمایید. پس از خرید احساس رضایت حداکثری از خریدی مطمئن، و بدون اتلاف وقت زیاد و صرف هزینه های اضافه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما